Produkcja kontraktowa

baner8

Produkcja kontraktowa to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością w branży . Do głównych zalet możemy zaliczyć m.in. oszczędność czasu i pieniędzy. Stworzenie kompleksowego zaplecza technologicznego, niezbędnego do wyprodukowania nowego preparatu, wymaga ogromnych nakładów finansowych, wiedzy i kadry wykwalifikowanych pracowników. Zlecając produkcję suplementów diety, zewnętrznej firmie, mogą Państwo wprowadzić na rynek nowy produkt lub markę przy minimalnych nakładach finansowych. Korzystają Państwo z naszej wiedzy i najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli planują Państwo wejść na rynek suplementów bądź rozszerzyć swoją ofertę o nowe produkty.

Wsparcie na każdym etapie produkcji

ML TECH jest sprawdzonym producentem, który posiada doświadczenie w wytwarzaniu suplementów. Klient może liczyć na pełne wsparcie naszych specjalistów, na każdym etapie produkcji preparatu. Dzięki współpracy z akredytowanymi laboratoriami, zapewniamy powtarzalność produkcji, bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów. Możemy również zaoferować pomoc w przygotowaniu receptury, konfekcjonowaniu i zgłoszeniu i rejestracji nowego produktu . Działamy szybko i skutecznie. ML Tech spełnia najwyższe standardy w zakresie produkcji i zarządzania jakością.

· System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z normą ISO 22000:2005,
· HACCP,

Szeroka oferta produkcyjna

Wiemy, jak ważną rolę w pozyskiwaniu klientów detalicznych odgrywa bogata oferta produktowa. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym Państwa marka dotrze do szerokiego grona odbiorców. Zależnie od Państwa potrzeb i oczekiwań, preparaty mogą przyjąć formę kapsułek, tabletek, proszku. Pakowanie w opakowania medyczne, blistry, doypack.

Dbając o Państwa zadowolenie i najwyższą jakość produktów, każdą partię dokładnie kontrolujemy, zgodnie ze standardami krajowymi i europejskimi.